21 Temmuz 2010 Çarşamba

tatil kulesi14 gün şezlonguyla kanka olmayı planlayan teyyare kurdu kuleyi ; yine, yeni , yeniden
hadi kritik yapalım biraz ;iflah olmaz    su katılmamış  romantik  teyyare tatil kitaplarından bahsetsin bakalım ;

kara prens ;  millet bu kitabı pek beğenmiş  ayılıp bayılmış lakin ilk elli sayfada ekşın olmayan kitaplar pek cezbetmiyor artık     bitsin diye okudum bir de pis huyum var seri kitaplarına başladımmı bir kere muhakkak okumalıyım      bu da seriymiş      katlanıcaz artıkdeniz tanrıçası  ;     fantastik bir roman     p.c. cast ın diğer kitaplarını ( gece evi serisi ) okumuş ve beğenmiş biri olarak  bu kitabı da aynı akıcılıkta buldum ve tabiri caizse yalamadan yuttum   kitabı okuyunca neredeyse deniz kızlarının varlığına inanmak istiyorsunuz     devamı da gelecekmiş sevinerek öğrendim
kalbim sende kaldı ;  j. mc naught un kitapları zaten fenomen , ilk satırından itibaren kavrayıveriyor siz en hassas yerinizden ve romantizmin tepelerinde geziyorsunuz sonuna kadarbree tannerin ikinci hayatı ; alacakaranlık serisini okuyanların anlayabileceği konuya sahip  yoksa siz hala sevimli vampirlerimizle tanışmadınız mı ?


tutku mevsimi ; adı üstünde buram buram tutkulu bir kitap yer yer gereksiz vurgular olsa da sıkılmadan okudum


son söz aşkın ; başka bir sindrella romanı      ehh işte      kapağı iğrenç     yalnız niyeyse     j. quinn in kitap kapaklarına hep bunu yapıyor epsilon      hani diyeceğimki nerdeyse   yazar şey mi diye ?vampir günlükleri  3. kitap  tabiki diziyle hiç alakasız devam ediyor    o kadar ki romanda kız sarışın,
dizide  esmer

  

dizisi daha güzel  ( vampir diaries adıyla seyredebilirsiniz )    şimdilik bu kadar yıkabildim kuleyi

notty ; ayaklarımın  40 numero olduğunu söylemişmiydim ?

4 yorum:

Syhn dedi ki...

bana çok okuyorsun diyenleri buraya almak istiyorum :):)
ayaklarının 40 olduğunu neden söyledin okudğun kitaplarla mı alakalı :)

eskiden bende seri ye başladım mı hepsini okurdum ama yoookkk!! zamanım değerli kardeşim seri meri dinlemem hoşuma gitmiyorsa devam etmem.

julia quinn kitaplarını tahmin ediyorum sadece birin okudum yetti :) ayrıca o nasıl bir kapaktır insan dışarda okumaya utanır :))))

gelsin yeni kuleler!!!

neval dedi ki...

seyhancığım ilk resme daha dikkatli bakarsan naçizane ayaklarımı görürsün
sana katılıyorum pegasusun yeni romanları çıkacak, bekliyorum kuleyi kurmak için

neval dedi ki...

pardon ikinci resime bak

dikisdersi dedi ki...

bende baktım :)))))))